چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

آیا شوهرت را خوشحال می کنی؟

چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

روابط عاشقانه برای سالم ماندن و شکوفا شدن نیاز به کمی تفکر و آمادگی دارد. خوشبختانه، کارهای کوچکی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا شوهرتان را شاد کنید و به او بفهمانید که هر روز بیشتر و بیشتر دوستش دارید.

اما قبل از اینکه بتوانید یاد بگیرید که چگونه شوهرتان را خوشحال کنید، باید زبان عشق شوهرتان را یاد بگیرید تا بتوانید احساسات خود را به طور مؤثر به او منتقل کنید.

گرچه قله احساسات برخی از افراد بسيار بلند است، اما هرگز نمی توان گفت كه اين قله تسخيرناپذير است. براي فتح قله احساسات ديگران راه های زيادی وجود دارد. 

آدمهای مختلف، نيازها و سلايق متفاوتی دارند، اما آنچه مسلم است برخی از عوامل در همه انسانها مشترك اند و با دقت در اين عوامل می توان روشهای درست تسخير قلب ها را يافت و با عشق، به زندگی وسعت بخشيد.

برای اينكه قلب هامان را وسيع تر كنيم، بايد قلب های يكديگر را نيز به تسخير خود درآوريم تا سينه هامان خانه همه قلب های عاشق شود و تپش قلب مان، ما را به ديگران پيوند دهد. 

چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

راه های ورود به قلب شوهر

بيشتر نكات و تكاليفی كه در ذیل برای شما فهرست شده مستقيماً جزء خواسته هايی بوده كه زنان و مردان زيادی در دفتر كارم مطرح كرده اند. پس هيچكدام از آنها تئوری و سليقه ی نيست كه شما در انجام آنها ترديد بنماييد.

زن این قدرت را دارد که شوهرش را برانگیزد یا روحیه او را تضعیف کند. پس لطفاً کلمات و اعمال را عاقلانه انتخاب کنید.

بنابراین اگر تسخیر قلب شوهرتان برای شما مهم است، به شما پیشنهاد می کنم مطلب «راه های ورود به قلب شوهر» را با دقت مطالعه کنید و آنها را در زندگی خود انجام دهید:

1 . سرشار از شادی باشید.

اگر می خواهید شوهرتان را خوشحال کنید، باید قلبی پر از شادی داشته باشید. اگر شما همیشه در زندگی افسرده، عصبانی و ناامید باشید، او خوشحال نخواهد شد.(همچنین مطلب چگونه شاد باشیم؟ را بخوانید)

2 . هر روز زمانی را با هم بگذرانید.

آیا شما دو نفر واقعاً به آنچه دیگری می گوید گوش می دهید؟ یا هر دو به تلفن های خود خیره شده اید، یا فیلم های مورد علاقه تان را تماشا می کنید و یا به ایمیل ها پاسخ می دهید؟

3 .  برای رابطه جنسی و عاشقانه وقت بگذارید.

صمیمی بودن و داشتن رابطه جنسی، یک عنصر کلیدی برای یک ازدواج شاد است.

چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

4 .  او را تحسین کنید.

مردان تشنه تحسین شما هستند. آن‌ها می‌خواهند برای زن در زندگی‌شان پیشقدم شوند، او را تأمین و محافظت کنند. دوست دارند برای همسرشان بسیار مهم باشند و مورد تشویق قرار بگیرند.

وقتی این تشنگی از بین نرود، مرد در زندگی خود خوشحال نخواهد شد.

5 . کارهایی را انجام دهید تا او احساس خاص بودن کند.

هر روز یک لحظه وقت بگذارید و به شوهرتان نشان دهید که چقدر او را دوست دارید و از او قدردانی می کنید. فقط مطمئن شوید که از زبانِ عشقی که او می فهمد استفاده کنید.

وقتی با زبان عشق درست با شوهرتان صحبت می کنید، به احتمال زیاد او را خوشحال خواهید کرد. به عنوان مثال: به او بگویید که او یک شوهر عالی است.

6 . از او انتظار نداشته باشید که ذهن شما را بخواند.

آیا تا به حال از دست شوهرتان عصبانی شده اید زیرا فکر می کردید او باید کاری را می دانست یا انجام می داد، اما او نتوانست انتظارات شما را برآورده کند؟

مطالعات نشان داده است که مردان در خواندن و رمزگشایی نشانه های غیرکلامی خیلی خوب نیستند. در عوض، رک باشید و آنچه را که می‌خواهید او انجام دهد، به صورت شفاهی بیان کنید.

7 . تیپ شخصیتی او را درک کنید.

شناخت تیپ شخصیتی شوهرتان می تواند کلیدی برای یک ازدواج شادتر باشد. به عنوان مثال: اگر او فردی درونگرا باشد، ممکن است واقعاً بعد از کار به استراحت نیاز داشته باشد تا در سکوت از فشار خارج شود.

یا، شاید، او برعکس است. او دوست دارد همه چیز را در مورد روزش به شما بگوید، به این معنی که او احتمالاً یک برون گرا است که می خواهد با شما وقت بگذراند.

8 . از او قدردانی کنید.

9 . به یکی از سرگرمی های او دست بزنید.

10 . احساسات او را نادیده نگیرید.

به عنوان مثال: شاید، او به خاطر اتفاقی که در محل کارش رخ داده و به نظر شما پیش پا افتاده است،عصبانی است. در عوض، کار خاصی انجام دهید تا او را شاد کنید. مثلاً یک کمدی تماشا کنید یا با هم برای شام بیرون بروید.

در پایان، وقتی همه چیز از بین رفت، چیزی که او قرار است به خاطر بیاورد این است که شما در کنار او بودید.

11 . سعی نکنید او را تغییر دهید.

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که زنان در روابط مرتکب می شوند این است که سعی می کنند شریک زندگی خود را تغییر دهند.

وقتی همیشه سعی می‌کنید شوهرتان را تغییر دهید، به او پیام می‌دهید که واقعاً کسی که امروز است را دوست ندارید. با این کار شما در او احساس عدم قدردانی و ناراحتی ایجاد می کنید.

12 . او را به خاطر اشتباهات و کوتاهی هایی که مرتکب شده، ببخشید.

هیچ کس کامل نیست، از جمله خودتان. همچنین مهم است که از تحلیل بیش از حد اشتباهاتی که همسرتان مرتکب شده است دست بردارید.او ممکن است سالگرد تولد شما را فراموش کرده باشد، اما این بدان معنا نیست که او شما را دوست ندارد.

مردان به طور غریزی در به خاطر سپردن تاریخ های مهم خوب نیستند. بنابراین، او را ببخشید. در عوض، به او بگویید دوستش دارید حتی اگر فراموشکار باشد.

13 . زمانی را در فضای باز با یکدیگر بگذرانید.

مطالعات نشان داده اند که گذراندن وقت در خارج از منزل می تواند خلق و خوی افراد را بالا ببرد. همچنین، بیرون بودن می تواند فشار خون افراد را کاهش دهد، سلامت روانی را بهبود بخشد، سطح استرس را پایین بیاورد و خطر بیماری قلبی و آسم را به حداقل برساند.

14 . لازم نیست همیشه با شوهرتان موافق باشید. آنچه مهم است این است که شما همیشه در هنگام مخالفت به یکدیگر احترام بگذارید.

15 . به او بگویید دوستش دارید.

آخرین باری که به او گفتی دوستش داری کی بود؟ اگر مدتی گذشته است، به او نگاه کنید و  بگویید: “دوستت دارم” به گونه ای که نشان دهد شما واقعاً دوستش دارید.

16 . شنونده خوبی باشید. (در صورت علاقه، می توانید مطلب چگونه شنونده خوبی باشیم؟ را بخوانید)

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند شنونده بهتری برای شوهر خود شوید:

  • تلویزیون را خاموش کنید، گوشی خود را زمین بگذارید و وقتی صحبت می کند به او نگاه کنید. سؤالات بعدی بپرسید تا نشان دهید که واقعاً گوش می دهید.
  • به زبان بدن او توجه کنید. مردان معمولاً با کلمات به خوبی ارتباط برقرار نمی کنند، اما شما می توانید با مشاهده زبان بدن آنها پیام را دریافت کنید.
  • با تکان دادن سر تصدیق کنید که در حال گوش دادن هستید.
  • در صورت فرصت، نظرات او را خلاصه کنید.

17 . هر بار که شوهرتان را می بینید، او را به گرمی در آغوش بگیرید و خداحافظی کنید.

یکی از مهمترین رفتارهای عاشقانه نحوه احوالپرسی و خداحافظی شما با همسرتان است. ساده به نظر می رسد، اما کوچکترین تغییر می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

18 . او را ماساژ دهید.

همه پس از یک روز سخت یک مالش خوب شانه را دوست دارند و شوهر شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه آن را به یک ماساژ حسی تبدیل کنید، چراغ ها را خاموش کنید و چند شمع روشن کنید و آن را رومانتیک کنید.

19 . او را از دیدن دوستانش منع نکنید، زیرا از شما رنجیده می شود.

20 . رؤیاها و آرزوهای شخصی او را تشویق کنید و حامی شماره یک او باشید.

21 . برای او نامه عاشقانه بنویسید. به او بگویید چقدر دوست داشتنی است.

22 . او را غافلگیر کنید.

این غافلگیری ها مهم هستند زیرا به دور کردن رابطه شما از امور روزمره کمک می کنند. راه‌های ساده برای غافلگیری مانند: خرید یک هدیه کوچک که فکر می‌کنید دوستش خواهد داشت، یا آخر هفته یخچال را با غذاها و خوراکی‌های مورد علاقه‌اش پر کنید، و یا …

23 .غذای مورد علاقه اش را برای او بپزید.

غذای مورد علاقه او هر چه باشد، سعی کنید وقتی روز سختی را پشت سر می گذارد یا فقط می خواهید قدردانی خود را از او نشان دهید، آن را درست کنید. به هر حال، راه رسیدن به قلب یک مرد از شکم او می گذرد.

چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

این مطلب را هم بخوانید
عوارض محبت و عشق زیاد به همسر

24 . اغلب از شوهرتان تعریف کنید.

اگر شوهرتان امروز زیبا به نظر می‌رسد یا کار خوبی برای شما انجام داده است، سریع از او تعریف کنید تا بفهمد که به او فکر می‌کنید. یک جمله مانند: «امروز زیبا به نظر می‌رسی عزیزم» یک تقویت‌ کننده اعتماد به نفس عالی است.

25 . برای انجام کارهای سرگرم کننده با هم وقت بگذارید.

خوش گذرانیِ با هم بخشی از ساختار یک رابطه است. فقط به این دلیل که شما متأهل هستید به این معنا نیست که سرگرمی به پایان رسیده است. اصلاً. برای آن وقت بگذارید و به خودتان فرصت دهید تا رها شوید و از همراهی یکدیگر لذت ببرید.

26 . اگر روز بدی داشت کارهای او را به عهده بگیرید.

برای اینکه او کمی احساس بهتری داشته باشد، اگر می توانید کارها یا مسئولیت های او را به عهده بگیرید.

27 . از شوهرتان در امتحان چیزهای جدید حمایت کنید.

اگر متوجه شدید که شوهرتان به یک مسیر شغلی جدید وارد شده است، به او بگویید که پشتیبان او هستید و بدون توجه به هر چیزی از او حمایت خواهید کرد. نداشتن حمایت شریک زندگی‌ تان می‌تواند تلاش کردن برای چیز جدیدی را دشوارتر کند.

28 .  روی حل مشکلات با هم کار کنید.

هر زوجی هر از گاهی با هم بحث می‌کنند، و حل کردن اختلافات خوب است. با این حال، اگر هر بحثی منجر به فریاد زدن شود، ممکن است مشکلات شما به طور مؤثر حل نشوند.

29 . فراموش نکنید که برای خودتان وقت بگذارید.

مطمئن شوید که خوب غذا می خورید، به طور منظم ورزش می کنید و نگرش مثبتی دارید. بعلاوه، داشتن زمان تنهایی برای هر دوی شما مفید است.

30 . دست از نق زدن بردارید.

اگر فکر می کنید که نق زدن به شوهرتان کمک می کند تا فرد بهتری شود، اشتباه می کنید. اگر می خواهید شوهرتان کاری را انجام دهد، مدام او را مجبور به انجام آن کار نکنید. نق زدنِ شما فقط او را بدتر می کند و تلاش شما به هدر می رود.

31 . به او احترام بگذارید.

او را در مقابل دوستان، بچه ها و افراد دیگر تحقیر نکنید. هنگام تصمیم گیری از او مشاوره بگیرید.احترام یکی از مهمترین چیزهایی است که ازدواج شما را زنده و سالم نگه می دارد. بنابراین، اجازه ندهید کسی از جمله خودتان به شوهرتان بی احترامی کند.

32 . به او وفادار باشید.

دانستن این موضوع که شما در کنار او خواهید بود، باعث می شود که او از ازدواج با شما خوشحال باشد.

33 . با شوهرتان مهربان باشید.

وقتی شوهرتان مرتکب اشتباه می شود، به راحتی عصبانی نشوید و با او تند رفتار نکنید.

34 . او را ببخشید.

او را به خاطر شکستن قلبتان ببخشید، به خصوص اگر صمیمانه از شما طلب بخشش کند.

35 . مادری مسئولیت پذیر باشید.

36 . به پدر و مادرشوهر خود عشق بورزید.

از درگیری با پدر و مادر و خواهر و برادر او بپرهیزید. اگر شما و پدر و مادرش همیشه دعوا کنید، شوهرتان خوشحال نخواهد شد. اگر شوهرتان را دوست دارید، باید والدین و خواهر و برادرهای او را همان طور که هستند، بپذیرید.

37 . خودتان را دوست داشته باشید.

اگر نتوانید خودتان را دوست داشته باشید، نمی توانید واقعاً شوهرتان را دوست داشته باشید.

38 . به علایق او علاقه نشان دهید.

39 . کاری غیرمنتظره برای او انجام دهید.

40 . از زیر سؤال بردن عشق او به خود دست بردارید!

41 . تعریف های او را بپذیرید.

42 . قدردان زحمات او هر چقدر هم کوچک باشد، باشید.

43 . او،  اولویت اصلی شما باشد.

44 . کلمات شما مهم هستند. کلماتی را که می گویید با دقت بیشتری انتخاب کنید.

45 . او را با شوهر دوست تان مقایسه نکنید.

46 . هر چند وقت یکبار به او فضا بدهید! مردها فقط گاهی می خواهند تنها بمانند.

47 . گوش دادن به او (بدون قضاوت) باعث می شود که او احساس امنیت کند که نزد شما بیاید و با شما صحبت کند.

48 . اگر می‌خواهید کاری خاص برای همسرتان انجام دهید، به سادگی از او بپرسید که چه کاری می‌توانید انجام دهید تا برخی از استرس‌های او را کاهش دهید.

چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

این مطلب را هم بخوانید
مهم ترین اختلاف زن و شوهر

نیازهای اصلی مردان در ازدواج

  • مردان عاشق زنان متفکر، دلسوز و دوست داشتنی هستند.

(اگر می خواهید حال و روحیۀ خوبی داشته باشید تا همسرتان بتواند از پرتو نشاط، سرزندگی و شادابی شما برخوردار شود، توصیه می کنم نوار «دوست داشتنی تر بشوید!» را گوش کنید)

  • مهربانی در اعمال، گفتار و نگاه.

یک مرد زنی را می خواهد که بتواند نسبت به او و اطرافیانش مهربان باشد. هر مردی از زنانی که مهربان هستند قدردانی می کند.

  • تحسین،توجه،جذابیت فیزیکی،همراهی،رضایت جنسی،حمایت خانوادگی،خانه ای آرام .

چگونه شوهرتان را شاد و خوشحال کنید؟

چه چیزهایی را هرگز نباید به شوهرتان بگویید؟

پشیمانی از ازدواج با او
مقایسه همسر و ازدواج خود با دیگران
توهین به خانواده یا دوستانش
ذکر عاشقان سابق
کم اهمیت جلوه دادن سرگرمی ها یا شغل او
  • در پایان لازم می دانم پکیچ موفقیت در ازدواج را که شامل سی دی های: «مردان عاشق چه زنانی باقی می مانند؟»؛«سلطان قلب همسر خود باشید!»؛«تسخیر قلب مردان»؛ به شما خانم های عزیز پیشنهاد کنم.
  • من به شما اطمینان می دهم اگر موشکافانه و با دقت به نکته های باریک تر از مویی که در این نوارها اشاره شده توجه کنید،زندگی آرمانی و ایده آلی داشته باشید.زیرا، این نکات کاربرد بومی و وطنی دارد و با توجه به خلق و خوی مردم خودمان پیشنهاد شده است.

 

لطفاً از نظرات و پیشنهادات خود مرا مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *