کتاب جوانان و ازدواج

کتاب جوانان و ازدواج
مدل کالا: کتاب های آموزشی دکتر کیهان نیا
موجودی: در انبار
قیمت: 35,000تومان
قیمت بدون مالیات: 35,000تومان

ازدواج، آسان نیست!

بله! ازدواج کردن آسان نیست. برای این امر مهم باید بسیار اندیشید و به فکر فرو رفت، نقشه ها کشید، مشورت ها کرد و خلاصه کاری کرد که عاقبت، پشیمانی به بارنیاورد.

به همان اندازه که نباید از ازدواج ترسید، به همان اندازه هم این اتفاق بزرگ را نباید سرسری گرفت. ازدواج هایی که با شتاب زدگی و عجله شکل می گیرند، ازدواج هایی که از روی ساده اندیشی و خوش بینی زیاد رخ می دهند، ازدواج هایی که با فریب کاری و دروغ صورت می گیرند، به هیچ وجه سرانجام خوشی ندارند.

در کتاب، به شرح ازدواج هایی می پردازم که آسیب پذیری آنها بسیار زیاد است.آن هم فقط به این دلیل که زوج های جوان نگویند معیار درست و حسابی نداشتیم و از روی ناآگاهی به ازدواجی نامناسب تن دادیم!

اطلاع داشتن از قوانین و قواعد خواستگاری، نامزدی، شیربها، مهریه، جهیزیه، عقد رسمی، حق طلاق، حق مسکن، حق کار کردن، حق ادامه تحصیل، شریک شدن در نصف دارایی مرد، دریافت اجرت المثل، آگاهی از شرایط ضمن عقد و سایر حقوق لازم.

و سرانجام در این کتاب سعی شده که ضمن آموختن فنون همسرداری، توصیه هایی به جوانان شود تا در انتخاب زوج دلخواه خود دقت لازم را صرف کنند؛ همچنین دختران و پسران جوان را تشویق کرده ام که از چشم و هم چشمی، رقابت ناسالم و زیاده خواهی درگذرند تا بتوانند به راحتی ازدواج کنند. امید است که این خدمت ناچیز مورد توجه طبع نکته سنج شما قرار گیرد.

 

چاپ چهادهم کتاب در 400 صفحه و با قیمت 23000 تومان عرضه می گردد.

 

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: