بزگسالان بی قرار همان کودکان بی قرارند

بزگسالان بی قرار همان کودکان بی قرارند
مدل کالا: کتاب های متفرقه
موجودی: در انبار
قیمت: 15,000تومان
قیمت بدون مالیات: 15,000تومان

اختلال کمبود توجه در طول زندگی

پل وندر / مینو پرنیانی

 

همه ما در زندگی روزمره و در میان افراد فامیل، دانش آموزان و دیگر اطرافیان خود با کودکانی مواجه شده ایم که لحظه ای آرام و قرار ندارند. پر جنب و جوش و پر تحرکند، آرامش ندارند و آسایش دیگران را به هم می زنند و گاهی هم البته «از دیوار راست بالا می روند!»

با بچه هایی برخورد داشته ایم که باید خواستۀ خود را دو؛ سه و گاه دهها بار تکرار کنیم تا شاید بشنوند و یا گوش کنند، «انگار با دیوار حرف می زنیم.» البته خوشبختانه ناشنوا نیستند، و یا این بی توجهی ناشی از قصد و نیت های بیمارگونه و عمدی نیست.

این بچه های معصوم از یک اختلال رنج می برند و در نتیجه پدران و به خصوص مادران و معلمین اینگونه اطفال اغلب افرادی مستأصل، خسته و یا احیاناً اختیار از کف داده می شوند. این اختلال چیست؟ علل آن و راههای درمان آن کدامند؟

خوشبختانه نگارش این کتاب توسط دکتر پل اچ. وندر، روانپزشک و مدیر پژوهش های روانپزشکی مرکز پزشکی دانشگاه یوتای آمریکا در کمال صبر و شکیبایی و به زبانی ساده برای والدین، معلمین، دانشجویان رشته روانشناسی، آموزش و پرورش کودکان استثنایی و رشته پزشکی و روانپزشکی و دیگر متخصصان باعث گردیده تا آشنایی و کسب اطلاعات در زمینه این اختلال برای همه خوانندگانِ آن آسان، مفید و موثر واقع شود.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: