راز موفقیت در زندگی

 راز موفقیت در زندگی
مدل کالا: کتاب های دکتر کیهان نیا
موجودی: در انبار
قیمت: 0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

به جای صد کتاب ، تنها یک کتاب

تئودور پارکر که مرد دانشمند و خردپیشه ای بود، در بستر مرگ گفت: «ای کاش دانسته بودم چگونه زندگی کنم یا کسی را یافته بودم روش زندگی را به من تعلیم دهد.» پس تا فرصت هست تلاش کنیم تا مانند او احساس پشیمانی نکنیم. می گویند آرامش و اطمینان خاطر برزگترین موهبت دنیاست. پس هر گونه تلاشی در این راه صحیح است.

برای نوشتن این کتاب سال ها زحمت کشیدم و مطالب آن را از میان صدها کتاب، مقاله یا مطلب روانشناسی، علمی، اجتماعی و پژوهشی بیرون کشیدم که پیرامون مسایل زندگی و سعادت بشر نگاشته شده بودند.

در این کتاب سعی کردم از زبان ساده و نگارش روان استفاده کنم. هم چنین پیچیده ترین مطالب خشک روانشناسی را در قالب طنز و داستان بیان کردم.

به شما قول می دهم پس از خواندن کتاب، دنیای زیباتری پیرامون خود بیابید. هم چنین تضمین می کنم پس از آن دست کم برای 10 سال آینده برنامه داشته باشید و برای هر چه بیشتر مطلوب شدن زندگی تان نقشه بکشید. چون سعی کرده ام به شما پیشنهادهایی بدهم که رابطه عالی با خود داشته باشید و به خویشتن احترام بگذارید و برای خود ارزش قائل شوید و در نهایت خود را دوست بدارید.

  •  این کتاب :

هنر بهتر زیستن، هنر تسلط بر خود، هنر ارتباط با دیگران، هنر بخشیدن، هنر دوست یابی، هنر مثبت اندیشی، هنر ارتباط با ناخودآگاه، هنر تغییرپذیری و ... را به شما می آموزد.

 

(کتاب موجود نیست)

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: محصولات