پرفروش ترین محصولات

پرفروش ترین محصولات
مدل کالا: پرفروش ترین محصولات
موجودی: در انبار
قیمت: 0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان

 

کتاب آرامش در حضور دیگران

 

خواندن بیوگرافی وقتی با لبخند، ریشخند، پوزخند و شاهد مثال همراه باشد: آموختن ها و عبرت گرفتن ها را در پی خواهد داشت.

صدها شعر ناب، گزیده گفتار، امثال و حکم، متل و مثل، لطیفه و طنز بی نظیر که با آموختنش شما را شمع پر فروغ هر مجلسی می کند.

راز محبوبیت، مقبولیت و مطلوبیت در هر مجلسی را در این کتاب پیدا می کنید.

این کتاب چتری است حمایتی در مقابل : بدگویی، دشمنی، حسادت و رقابت اطرافیان!

راز حاضر جوابی، فنون مقبول واقع شدن : آرامش در حضور دیگران را برای شما به ارمغان می آورد.

خواندن این کتاب و اجرای دقیق پیشنهاداتش، عمر بالای 100 سال را برای شما تضمین می کند.

یک اتفاق شگفت انگیز در نوشتن کتاب : با لبخند و سرخوشی مندرجات کتاب را خواهید خواند.

به جای صد کتاب، تنها یک کتاب!

دکتر کیهان نیا نویسنده 23 کتاب پر فروش پیشنهاد خرید این کتاب را به شما می دهد.

این کتاب با قیمت 22000 تومان عرضه می شود.

-----------------------------------------------------

 

CDنیازهای پنجگانه زنان

 

خوشبختي در ازدواج راه و رسمي دارد هر كس اين راه و رسم را بداند مسلماً آيندۀ زندگي خود را بيمه كرده است.

فرض كنيد گلداني در منزل داريد براي هرچه بيشتر بارور شدنش بايد به نيازهايش توجه كنيد. آب، كود، آفتاب و گاهي موسيقي مي خواهد و عده‌اي هم مي‌گويند با گلدان گل بايد حرف زد. خب اگر اين نيازها را به خوبي به آن برسانيم ناظر بر شادابي آن خواهيم بود ولي اگر كوتاهي كنيم مسلماً پژمرده خواهد شد.

رابطه عاطفي، عشقي و علاقه اي يك زن و شوهر فرقي با اين گلدان ندارد. اگر بيشتر از حد به آن خوراك دهيد مي‌سوزد و اگر به آن بي اعتنا هم باشيد شادابي اش را از دست مي‌دهد. يك زندگي عاشقانه كه در آن شادابي موج مي‌زند وقتي براي ما فراهم مي شود كه به جزئيات ظاهراً بي اهميت بها دهيم جزئياتي كه تا به حال مي گفتيم مهم نيست. ما بايد ياد بگيريم كه يك زندگي حساب شده نياز به شناخت و توجه به احساسات همسرمان دارد مرداني كه علاقه مند هستند يك زندگي توام با نشاط و سرزنده اي داشته باشند بايد به فنون راهيابي به قلب همسر خود آگاه باشند.

زنان نيازهاي مهم و گاهي ناشناخته اي دارند سعي كنيد اين پازل هاي پراكنده را يكجا جمع كنيد تا عشق و علاقه شما ابدي و پايدار بماند.

آقاي محترم اگر اين 5 نياز مهم زنان را به موقع، با دقت و حوصله انجام دهيد صد در صد مطمئن باشيد همسر خود را براي هميشه خوشحال خواهيد كرد. رعايت اين 5 پيشنهاد زنان را به امنيت رواني مي رساند و هيچ وظيفه اي مهم تر از خوشبخت كردن شما در مغز خود نمي پرورانند.

 

این سی دی صوتی با قیمت 25000 تومان عرضه می شود.

-------------------------------------------------------------

 

CD تسخیر قلب مردان

 

پس از سی و  پنج سال کار مشاوره علاوه بر تحصیلات آکادمیک تجربیاتی بدست آورده ام که حیفم می آید آن را برای شما زنان در میان نگذارم، شما زنانی که تنها آرزویتان تفاهم با همسر و آرامش در زندگی است تا بتوانید فرزندانی سعادتمند و موفق را پرورش دهید، اگر اعصاب و روان شما در حال تعادل نباشد مسلماً زندگی شما دستخوش نابسامانی خواهد شد.

شما میل دارید خیالتان راحت باشد که همسری وفادار، پشتیبان و خوش اخلاق                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               دارید و این سه اصل مهم میسر نمی شود مگر شما زنی صاحب اندیشه، با تدبیر و آگاه باشید. توجه به خواسته های هر چند کوچک و پیش پا افتاده همسرتان و رعایت نکات ریز و حساس، به شما و زندگی شما این نوید را می دهد که همه چیز در سکون و آرامش باشد و لازم نیست نگران اصل و اصولی باشید، جزیره آرام زندگی شما زمانی میسر می شود که شما هم قدم هایی در این راه بردارید. هیچ موفقیت و آرامشی تصادفی بدست نمی آید مگر اینکه طرفین برای آن گام های موفقیت آمیزی بردارند.

تسخیر قلب گرچه ظاهراً آسان به نظر می رسد ولی وارد شدن به قلب افراد راه و رسمی دارد که باید خیلی از فاکتورها را در نظر گرفت.

زندگی شما را شیرین و شیرین تر می کند به شرطی که دقیقاً آنها را بخاطر سپرده و دقیقاً بکار ببرید و هرگز نگویید چرا هر کار خوبی که هست ما زنان باید انجام دهیم و مردان در این باره مسئولیتی ندارند، درست برعکس، شما وظیفه خود را انجام دهید مسلماً مردان هر چند خودخواه، بی خیال و بی توجه باشند روزی سر عقل آمده و به ارزشهای بیشمار شما ارج نهاده و سعی می کنند کم نیاورده و در مقابل برای جلب محبت شما و تکرار کارهای خوب و شایسته شما اقداماتی نمایند که شما را راضی و دلخوش نمایند، اغلب زنان با من دردودل می کنند که من به خیلی از آموزه های شما توجه کرده ام و آن را عملاً بکار می برم ولی متأسفانه متقابلاً از همسر مهربانی، قدردانی و محبت نمی بینم، در این گونه موارد ضمن اینکه با آنها همدردی می کنم، آنان را کماکان ترغیب می نمایم که از ایثار که توصیه اریک فروم روان شناس نامی است دست برندارند، و آنان را مطمئن می کنم که اغلب مردان گرچه زبان ستایش و تمجید ندارند ولی در نهانخانه دلشان قدرِ همسر فداکار خود را می دانند، و می دانند که داشتن همسری همه چیزدان و مراقب و مواظب چه ارزشی دارد، پس احساسشان این است که من فرشته ای در خانه دارم که باید حامی و پشتیبان او در سختی ها باشم.

 

این سی دی صوتی با قیمت 25000 تومان عرضه می شود.

---------------------------------------------------------------

 

CD نوجوانان چه می گویند؟

 

هیچ پدر و مادری دوست ندارد که رابطه اش با فرزندش خوب نباشد. تمام تلاش والدین برای سعادت و نیک بختی فرزندانشان است. چه بسا مادرها که پس از طلاق یا فوت همسرانشان، ازدواج مجدد نکرده اند تا مبادا فرزندشان آسیب روحی ببیند. چه بسیارند پدران و مادرانی که به شدت کار کرده اند و تا پاسی از شب، مشغول فعالیت بوده اند تا بتوانند آینده فرزندانشان را تأمین کنند. والدینی را می شناسم که از سلامت خود چشم پوشیده اند تا بتوانند دندان های فرزندشان را ارتودونسی کنند. از خوب پوشیدن و خرید مایحتاج خود صرف نظر کرده اند، ولی بهترین لباس ها را برای فرزندانشان خریده اند، با وجود این، رابطه خوبی با یکدیگر ندارند.

گاهی اتفاق افتاده که والدین و فرزندانشان بسیار هم، به هم علاقمند هستند ولی با هم تفاهم ندارند. با هم یک دل و یک رنگ اند ولی در مذاکره و مراوده با یکدیگر به جنگ و جدال می پردازند، اشتباه در کجاست؟ چه کسی مقصر است، در حقیقت کسی مقصر نیست، می توان گفت فقط روش های برخورد نادرست است که نتیجه به صورت دلخواه و آرمانی به نظر نمی رسد. اگر این روش ها اصلاح شوند، هیچ مشکلی باقی نمی ماند. خوشبختانه انتخاب راه و روش های صحیح چندان دشوار نیست و از عهده همه ساخته است.   

وقتی نوجوانی عصبانی است و چون گرازی تیر خورده می غرد و آماده انفجار است، قدرت شنیدن حرف های منطقی و مستدل ما را ندارد. او از خودش و از اطرافیانش و از هم سن و سال هایش دلخور است، او از لباس و سر و وضعش دل خوش نیست، او از هیکل جا نیفتاده و موهای سرش که شکل و فرم درست و حسابی نمی گیرند، ناراضی است؛ بنابراین دنبال وسیله ای می گردد تا دق دلی اش را خالی کند، او به دنبال همدل و غمخواری می گردد تا درد دل هایش را گوش بدهد، او در این لحظه ها گوشِ شنیدن و به کار بستن نصیحت دیگران را ندارد. اگر توانستیم با حوصله و خویشتنداری به حرف های نه چندان منطقی اش گوش کنیم، حس می کند که گوش شنوایی پیدا کرده است. او اگر این گوش شنوا را پیدا کرد، با صاحب آن گوش، حُسن رابطه را برقرار می سازد، آن وقت است که به ما اعتماد می کند و حاضر خواهد شد بگوید که در دلش چه می گذرد. باید خود را شریک غم هایش بدانیم تا به ما نزدیک شود و احساس امنیت کند. اگر نگران باشد که از گفته هایش سوء استفاده می شود و در روزهای آینده به عنوان چماقی علیه او به کار می رود، هرگز به ما اعتماد نخواهد کرد. او به دنبال دوستی همراه و رفیق می گردد. او هیچ گاه دنبال نصیحت کننده ای سختگیر و ملامتگر نمی گردد.

این پکیچ شامل 8 عدد سی دی و به قیمت 50000 تومان عرضه می شود.

---------------------------------------------------------------

 

CD راز موفقیت در زندگی (هنر بهتر زیستن)

 

زندگی چرخه خود را بدون اراده ما طی می کند. چون به دنیا آمدیم، درگیر این دنیا هستیم و چه بخواهیم چه نخواهیم این گردش زمانه بر ما حکومت می کند. روزی شادیم، دگر روز ناشاد، زمانی حسادت می کنیم، زمانی به ما حسد می ورزند. روزی پول به دست می آوریم، روز دیگر از دست می دهیم. دمی کامیابیم، دم دیگر ناموفق. در داد و ستدِ مادیات یا مهر و محبت، گاهی برنده، گاهی بازنده ایم. نبرد، نبرد منافع، نبرد ما با اطرافیان، محیط، قانون و گاه حتی به ضد خویشتن است. پس چاره ای نیست جز آموختن تدبیر برای بهتر زیستن و بهتر سپری کردن عمر و کمتر رنج بردن. باید خود را و زندگی را بشناسیم و تصویر صحیحی از خوب و بد را در خاطر خود ترسیم کنیم تا بر حوادث روزگار مسلط شویم.

تئودور پارکر که مرد دانشمند و خردپیشه ای بود، در بستر مرگ گفت: «ای کاش دانسته بودم چگونه زندگی کنم یا کسی را یافته بودم روش زندگی را به من تعلیم دهد.» پس تا فرصت هست تلاش کنیم تا مانند او احساس پشیمانی نکنیم. می گویند آرامش و اطمینان خاطر بزرگترین موهبت دنیاست. اگر برای شما نیز چنین است، ابتدا از خود بپرسید: آیا به حد کافی آرامش دارید؟ اگر آری، لطفاًٌ این CD را از پنجره به بیرون پرتاب کنید یا به دیگری ببخشید، زیرا اگر دارای چنان قدرتی هستید که عنان زندگی خویش را در دست دارید و در راه های پر پیچ و خم آن مقتدرانه حرکت می کنید، به شنیدن این CD  نیازی ندارید، ولی اگر گوشه ای از دلتان کمی نگران است، تأمل کنید. اگر گاهی غمگین و گاهی خوشحالید و احساس آرامش نمی کنید، بر اساس دو سیاست خوب دنیا گام بردارید و این CD  را تا انتها بشنوید:

یک – دانا داند و پرسد.

دو – آن کس که زیاد مشورت می کند، کمتر اشتباه می کند.

بله این دو سیاست عاقلانه اگر شما را به آرامش نرساند، دست کم به آن رهنمون می شوید، اما با که مشورت کنیم تا «هنر بهتر زیستن» را به ما بیاموزد یا یادآور شود؟ اگر مایلید سراغ مشاور یا روان شناس بروید؟ بله، ولی راه آسان تری هم هست. CD  هم می تواند مشاور و راهنمای ما باشد، به ویژه که همواره در دسترس است. من نیز این CD  را با چنین قصدی تقدیم حضور شما می کنم.

این پکیچ شامل 11 عدد سی دی و به قیمت 50000 تومان عرضه می شود.   

------------------------------------------------------------------

       CD اعتماد به نفس

 

اعتماد به نفس با دارو درمان نمیشه.والدین،فامیل،دوستان لحظه به لحظه با حرفهاشون،لغزهاشون،کلفت و باریک گفتن ما رو خرد و خاکشیر می کنن و اجازه رشد و بالندگی به ما نمی دن.

خودباوری راه و چاهی داره، راه و رسمی داره، اگه تونستی روی ارزشهات، روی تواناییهات، روی خلاقیت هات و روی استعدادهات زوم کنی اونوقت می بینی خیلی چیزها داری که دیگران ندارن، پس لزومی نیست نداشته های خودتو با داشته های اونها مقایسه کنی.

تا به حال به حالات روحی و روانی خود اندیشیده ای، هنگامی که به خاطر نداشتن اعتماد به نفس صدات می گیره، فکر می کنی داری خفه می شی، رنگت می پره، به لکنت می افتی و اگه شدید باشه، دست و پات می لرزه، خودتو در محاصره التهاب، نگرانی و استرس می بینی، نای برون رفت رو در خودت نمی بینی، می خوای زمین دهان باز کنه و ترا در خود فرو ببره، دلت می خواد تنها باشی، آن چنان ضعف بر تو مسلط می شه که نای نفس کشیدن نداری.

وارد وادی بی هویتی و سرگردانی نشو که انتهایش افسردگی و درماندگی اه، به خود نهیب بزن، از جات برخیز، مشت هاتو گره کن، مصمم شو و اگه لازمه حتی نعره جانانه ای بزن و به خود بگو من تسلیم بشو نیستم، من در برابر درماندگی و فرودستی سر فرود نمی آورم.

برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی     که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است

وقتی به قول دکتر وین دایر به روح و روان خود چیره شدی، وقتی با چگونگی جسمت ارتباط عاطفی خوبی برقرار کردی و وقتی روح و روان خودتو دوست داشتی و به کنش و واکنش های خودت حتی اگه بد بود احترام گذاشتی، آنگاه خواهی دید زندگی کردن آسونه.

اعتماد به نفس خودتواز ظاهرت، از زیبایت، از داشته هات، از زر و زورت نگیر. سعی کن به قول خانم کارن هورنای مرکز ثقل خودتو به درون خود انتقال دهی، در این صورت صاحب آنچنان جاذبه ای می گردی که هر کس در اطرافت باشه خود به خود به طرف میدان آهن ربایی درونی تو کشیده می شه.

هرگز حق نداری خودتو زیر سؤال ببری و از کرده های خودت ایراد گرفته و دچار احساس گناه یا تقصیر بشی، آنچه انجام داده ای به حکم تصمیمی بوده که آن زمان به ذهنت خطور کرده، یادآوری این نکته به خودت که اگه عقل امروزم رو داشتم آن روز چنین اشتباهی نمی کردم و یا اگه اشتباه دیروزم را نمی کردم به آگاهی امروز نمی رسیدم، نوعی قرص آرام بخشه که روح و روانتو تسلی می ده، به این کار می گن پاک سازی ذهن یا تخلیه تنش ها، استرس ها و نگرانی ها، انبار ذهنت رو یکسره تخلیه کن، درست مثل کامیونی که انتهای شب آشغال هایی که از خانه ها جمع آوری کرده باید اونهارو تخلیه کنه و خود می دانی در صورتی که در انتهای شب چنین نکنه بوی تعفن سراسر کامیون رو فراخواهد گرفت.

این پکیچ شامل 4 عدد سی دی صوتی و به قیمت 40 هزار تومان عرضه می شود.                         

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: